Зайві кілограми - Biotek

Email:biotekdnepr@gmail.com

Гаряча лінія:  0800 33 22 03

Моя корзина

Зайві кілограми
/
/
Зайві кілограми

Зайві кілограми

Не виходить схуднути?

Якщо у вас не виходить самостійно позбутися зайвих кілограмів, незважаючи на дієти та тренування, не поспішайте втрачати надію, перевірте гормони.

Причиною появи у вас зайвих кілограмів може бути порушення гормонального тла. Адже вміст у крові людини гормонів незначний в порівнянні з іншими компонентами, але все ж таки, вони впливають на наш організм.

Ендокринні хвороби, такі як: дефіцит гормонів щитовидної залози (гіпотиреоз), підвищення рівня гормону кортизолу (синдром Іценко-Кушинга), порушення функції яєчників та інші частіше зустрічаються у жінок, ніж у чоловіків. Притому з віком ймовірність їх проявів лише збільшується. Якщо такі хвороби не лікувати, згодом самопочуття погіршуватиметься, а вага зростатиме.

Існують основні види досліджень, які варто пройти тим, хто довго та безуспішно намагається схуднути. Такі аналізи здаються перед схудненням, щоб запобігти гормональному збою або визначити, на якому етапі він відбувається, а також які особливості метаболізму людини позитивно або негативно впливають на процес спалювання жиру.


Аланінамінотрансфераза (АлАТ) – специфічний фермент, який міститься у всіх клітинах організму, у більшій кількості присутній у печінці, серці та нирках, у меншому – у підшлунковій залозі, селезінці, легенях. Фермент виробляється всередині клітин та бере участь у синтезі багатьох амінокислот. Зміст АлАТ у сироватці крові здорових людей невеликий. Але при руйнуванні або пошкодженні клітин, багатих на АлАТ (печінка, нирки, міокард, скелетні м’язи) відбувається викид ферменту в кров’яне русло, що призводить до підвищення його активності в крові. Аналіз слід здавати людям, які перенесли гепатит, мають схильність до хвороб печінки або зайву вагу, які вживають алкоголь або медичні препарати, які негативно впливають на печінку.

Аспартатамінотрансфераза (АсАТ) – це фермент, що утворюється у всіх клітинах організму та стимулює біохімічні процеси в тканинах. Найбільша активність цієї речовини спостерігається в печінці, серці та скелетних м’язах. В нормі концентрація АсАт у крові є відносно низькою, але вона може збільшуватися, якщо відбувається пошкодження тканин серця або печінки, внаслідок чого фермент потрапляє у кровотік. Проведення дослідження показано за наявності ознак порушення роботи серця – підвищеної стомлюваності, порушення апетиту, болю в грудях.

Глікозильований гемоглобін (HbA1c) – це біохімічний показник крові, що відображає середній вміст цукру в крові за тривалий період (до трьох місяців), на відміну від виміру глюкози крові, що дає уявлення про рівень глюкози тільки на момент дослідження. Цей показник дозволяє виявити цукровий діабет на ранній стадії, отже, своєчасно розпочати лікування. До того ж, аналіз на глікозильований гемоглобін проводиться регулярно з метою оцінки ефективності терапії цукрового діабету.

Глюкоза крові. Глюкоза є найголовнішим джерелом енергії для організму. Після їжі концентрація глюкози в крові трохи підвищується, а при голодуванні, фізичних навантаженнях і стресі – знижується. Підвищений рівень глюкози натщесерце може сигналізувати як про метаболічний синдром (фактор ризику цукрового діабету та серцево-судинних захворювань), так і про цукровий діабет.

ЛГ (лютеїнізуючий) та ФСГ (фолікулостимулюючий) – гормони, відповідальні за роботу яєчників, репродуктивну функцію, що впливають на щитовидну залозу. Порушення роботи гормонів породжує проблеми з циклом та зайвою вагою. Якщо зайва вага поєднується з коливаннями менструального циклу, то ці гормони потрапляють під підозру в першу чергу.

Тироксин вільний (св.Т4) та Трийодтиронін вільний (св.Т3). Це гормони щитовидної залози. Щитовидна залоза – ендокринний орган, який витягує йод із крові, запасає його, синтезує йодовмісні гормони – тироксин (T4) і трийодтиронін (T3). Вони відіграють найважливішу роль у всіх процесах, що відбуваються в організмі людини. Зокрема, регулюють швидкість та інтенсивність обміну речовин, тому порушення на їх рівні можуть призводити до коливань ваги.

Тиреотропний гормон (ТТГ) утворюється в особливій структурі головного мозку – гіпофізі. Т3 і Т4 виділяються в кров за його «командою», а отже, збої у виробленні цього гормону неминуче спричинять інші порушення ендокринної системи.

Прогестерон відноситься до статевих гормонів і присутній як у жінок, так і у чоловіків. Він відноситься до типу стероїдних гормонів і є життєво важливим для жіночого організму, відхилення можуть призвести не тільки до ожиріння, але й до безпліддя, викидня, порушення менструального циклу. За вироблення прогестерону в жінок відповідають головним чином яєчники, а чоловіків цю роль грають яєчка (насіннєві бульбашки).

Пролактин – гормон, який може загальмувати жироспалювання, він також є причиною головного болю, поганого настрою та дратівливості. Ендокринолог визначає рівень та призначає або лікарські препарати, або коригує харчування.

Тестостерон загальний. Один із чоловічих статевих гормонів (андрогенів), який синтезується в корі надниркових залоз і в невеликій кількості в яєчниках. Як правило, гіперандрогенія (підвищення рівня чоловічих статевих гормонів) у жінок призводить до розвитку ендокринних захворювань, у тому числі ожиріння. Визначення надлишку гормону допоможе лікарю призначити гормональні лікарські препарати, підправити харчування пацієнтки.

Естрадіол (Е2) – цей гормон відповідає за формування статевої системи за жіночим типом, розвиток жіночих вторинних статевих ознак у пубертатному періоді, становлення та регуляцію менструальної функції. Саме він відповідає за накопичення підшкірної жирової клітковини за жіночим типом, тому його надлишок може призвести до збільшення ваги.

Як підготуватися до дослідження.

Аналізи проводяться однією процедурою (кров із вени). Для точного результату перевірки потрібно дотримуватись деяких правил:

– забір крові слід проводити натще вранці;

– Напередодні слід відмовитися від фізичного навантаження, куріння, алкоголю;

– Деякі аналізи на гормони здаються у певні дні циклу, про що потрібно заздалегідь уточнити у лікаря.

Правильне схуднення повинне починатися з повного обстеження, яке порекомендує пройти вам лікар. Цілеспрямована боротьба із зайвою вагою – це не просто питання естетики, якщо ви знайдете причину зайвої ваги, ви дасте собі шанс на ранньому етапі виявити та зупинити дуже небезпечні захворювання.


У Медичному центрі із незалежною лабораторією “Biotek” ви можете пройти комплекс досліджень

Зайві кілограми – 1 710.00 грн.

Деталі можна уточнити за телефоном: 0800 33 22 03