Пацієнтам
МЕНЮ

В Медичному центрі "Biotek" проводиться еластографія таких органів як щитовидна залоза, молочні залози, печінка, передміхурова залоза, органи малого тазу та інших.
Звичайне УЗД/Еластографія

Еластографія – одна з найновітніших і найперспективніших технологій в ультразвуковій діагностиці, що дозволяє досліджувати жорсткість та еластичність тканин. Даний метод УЗ дослідження використовується для обстеження поверхнево розташованих органів, таких як молочні залози, щитовидна залоза, печінка і т.д. Основним завданням еластографії є ​​диференціальна діагностика між доброякісними та злоякісними утвореннями.

Усі тканини людини, зокрема і ушкоджені тим чи іншим патологічним процесом, мають певну еластичність (жорсткість).

Неракові тканини (здорові, доброякісні пухлини, запальний процес) мають високу еластичність. На відміну від них, ракові тканини менш еластичні (жорсткіші, жорсткість у деяких з них у 28 разів вище норми). Під час ультразвукової еластографії, ультразвуковий промінь, що випромінюється і сприймається спеціальним датчиком, немов лікар, «обмацує» тканини досліджуваного органу та за допомогою спеціальної програми оцінює їхню еластичність (жорсткість), що неможливо при традиційному УЗД.

У режимі еластографії збільшується точність діагностики вузлів, вузлових утворень та інших патологічних процесів до 85-95%. Дослідження відрізняється неінвазивністю, високою точністю та об'єктивністю, комфортно та нешкідливо для пацієнта.

У Медичному центрі "Biotek" проводиться еластографія таких органів як щитовидна залоза, молочні залози та печінка. Для проведення дослідження цих органів немає жодних протипоказань.

Ультразвукова скануюча система SONEUS P7 фірми Ultrasign – апарат для проведення мультипараметричних УЗ діагностичних досліджень. У системі SONEUS P7 вперше реалізована, у реальному часі, функція зсувнохвильової еластографії.

SONEUS P7

Еластографія зсувної хвилі- вид дослідження, заснований на поперечному акустичному імпульсі, який використовується для створення зсувних хвиль. Вимірявши швидкість поширення хвилі зсуву, фахівець отримує кількісну оцінку жорсткості тканини.

Ця функція дозволяє кардинально зменшити кількість біопсій та дає можливість відповідно до Посібників EASL оптимально вибрати противірусну терапію, проводити дослідження багаторазово, відстежуючи природний перебіг та ефективність лікування хронічних дифузних захворювань печінки (ХДЗП).

Метод дає більш високу якість еластограми та допомагає оцінити жорсткість таких внутрішніх органів, як селезінка, підшлункова залоза, печінка, органи малого тазу, передміхурова залоза. Ця техніка дозволяє визначити ступінь жорсткості новоутворень будь-якої локалізації. Еластографія зсувною хвилею дозволяє виявити більш ранні зміни при таких захворюваннях, як цироз печінки, гепатит, панкреатит, запальний набряк у м'язах та ін. Забезпечить ранній скринінг пухлинних уражень.