Пацієнтам
МЕНЮ
Новости

В Медичному центрі Біотек веде прийом лікар психіатр-нарколог.

Лікар психіатр-нарколог Кобець Олександр Миколайович здобув звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Психіатрія» та кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Наркологія». Лікар володіє знаннями та практичними навиками сучасних методів проведення попередніх і періодичних наркологичних оглядів.

Лікар займається захворюваннями психіки алкоголіків, наркоманів, гравців та інших залежних людей. А також за допомогою спеціальних медикаментозних та психологічних методів допомагає пацієнтам позбавлятися залежності, супутніх їй психологічних розладів. Навіть періодичне вживання алкоголю може свідчити про початкові стадії алкоголізму, а психологічну залежність набагато швидше і легше вилікувати, ніж фізичну на пізніших стадіях.

Реабілітація залежностей, лікування психічних розладів – це спеціальна терапія, отже, до цього питання слід підходити комплексно: психологічними та медичними методами. Тому попередня консультація лікаря-нарколога – це необхідна процедура перед курсом реабілітації залежної людини. Тільки лікар може ставити діагнози та визначати прогнози щодо подальшої медичної допомоги, такої, наприклад, як: призначення медичних препаратів, крапельниць, уколів тощо.

 

У медичному центрі Biotek проводяться дослідження крові на специфічні маркери вірусних гепатитів методом ПЛР.

Гепатит B (НВV ПЛР) якісне визначення 325.00 грн.

Гепатит C (НСV ПЛР) якісне визначення 325.00 грн.

Гепатит B (НВV ПЛР) кількісне визначення 550.00 грн.

Гепатит C (НСV ПЛР) кількісне визначення 625.00 грн.

Генотипування гепатиту С (НСV ПЛР) 655.00 грн.


Забір крові по буднях з 08-00 до 11-00 ранку.

Детальніше 0800 33 22 03

 

У філії Медичного центру Biotek у
м. Синельникове веде прийом лікар-гінеколог.

Досвідчений лікар першої категорії проводить консультації, огляди та лікування з використанням сучасної медичної техніки.

Ми пропонуємо послуги за такими напрямками:

Наші переваги:

  1. Лабораторні дослідження у власній незалежній лабораторії.
  2. Всі аналізи та процедури в одному місці. Більшість досліджень виконується протягом 1 дня. Це дає можливість скоротити кількість походів та оперативно розпочати лікування.
  3. Сучасна апаратура для точної діагностики та лікування. У нашому арсеналі найновіші апарати УЗД-діагностики, кольпоскоп, апарат високочастотного струму (коагулятор) та ін.

Прийом проводиться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Синельникове вул. Музична, 35, тел. 0800 33 22 03

 

Оцінка імунної відповіді після вакцинації проти COVID-19

Незалежна лабораторія Біотек проводить дослідження крові на антитіла до S-білка (спайковий) коронавірусу SARS-CoV-2 для оцінки імунної відповіді на поточну або перенесену коронавірусну інфекцію.

Тест на антитіла до спайкового S-білка класу G (IgG) дозволяє виявити наявність імунітету організму, що з'являється після перенесеного захворювання або після вакцинації. Дослідження може бути використане для кількісної оцінки гуморальної імунної відповіді після вакцинації від коронавірусної інфекції, а також після перенесеної COVID-19. Також високочутливий, повністю автоматизований кількісний аналіз дозволяє відстежувати динаміку рівня антитіл та оцінити, наскільки змінюється згодом стійкість імунної відповіді до COVID-19.

Переваги дослідження:

Специфічність -100%

Чутливість -100%

 

Антитромбін III - специфічний білок системи згортання крові.

Антитромбін III (АТ III, Antithrombin III) - це білок, який перешкоджає процесу згортання крові і підвищеного утворення кров'яних згустків (тромбів). Синтезується, в основному, в судинному ендотелії і клітинах печінки.

Антитромбін III має важливу діагностичну цінність. При вираженій його недостатності у хворого розвивається важка форма тромбозу і емболії. Іноді захворювання виявляється одразу після появи дитини на світ. Прихована форма дефіциту антитромбіну III може довгий час не давати про себе знати, але весь цей час людина буде перебувати в реальній небезпеці, головною з яких є відрив тромбу.

Загальні показники для призначення аналізу:

  • Разом з тестами на протеїн С і протеїн S і на вовчаковий антикоагулянт.
  • При виявленні у пацієнта венозного тромбозу.
  • Після видалення тромбу.
  • При обстеженні пацієнтів, організм яких не реагує звичайним чином на гепарин, коли необхідно застосовувати великі дози цього препарату для досягнення бажаного рівня антикоагуляції.
 

Інтерлейкін-6 (IL-6) - маркер гострих системних запалень.

Интерлейкин-6 (IL-6) - маркер острых системных воспалений.Інтерлейкін-6 (IL-6) - плейотропний цитокін (білкові клітини) з широким спектром функцій. Є одним з найважливіших медіаторів гострої фази запалення. Він стимулює мобілізацію енергії в м'язах і жировій тканині, яка призводить до підвищення температури тіла.

Визначення рівня IL-6 використовується для ранньої діагностики гострих запальних реакцій, інфекцій, сепсису, ревматоїдного артриту, новоутворень. Також використовується, як маркер "цитокінового шторму" під час лікування коронавірусу (також хворих на COVID-19).

Цитокіновий шторм - надлишкове утворення цитокінів, яке може призвести до запалення легень, а також  до летального випадку, в разі важкого перебігу хвороби.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 5