Пацієнтам
МЕНЮ
Новости

Антитромбін III - специфічний білок системи згортання крові.

Антитромбін III (АТ III, Antithrombin III) - це білок, який перешкоджає процесу згортання крові і підвищеного утворення кров'яних згустків (тромбів). Синтезується, в основному, в судинному ендотелії і клітинах печінки.

Антитромбін III має важливу діагностичну цінність. При вираженій його недостатності у хворого розвивається важка форма тромбозу і емболії. Іноді захворювання виявляється одразу після появи дитини на світ. Прихована форма дефіциту антитромбіну III може довгий час не давати про себе знати, але весь цей час людина буде перебувати в реальній небезпеці, головною з яких є відрив тромбу.

Загальні показники для призначення аналізу:

  • Разом з тестами на протеїн С і протеїн S і на вовчаковий антикоагулянт.
  • При виявленні у пацієнта венозного тромбозу.
  • Після видалення тромбу.
  • При обстеженні пацієнтів, організм яких не реагує звичайним чином на гепарин, коли необхідно застосовувати великі дози цього препарату для досягнення бажаного рівня антикоагуляції.
 

Інтерлейкін-6 (IL-6) - маркер гострих системних запалень.

Интерлейкин-6 (IL-6) - маркер острых системных воспалений.Інтерлейкін-6 (IL-6) - плейотропний цитокін (білкові клітини) з широким спектром функцій. Є одним з найважливіших медіаторів гострої фази запалення. Він стимулює мобілізацію енергії в м'язах і жировій тканині, яка призводить до підвищення температури тіла.

Визначення рівня IL-6 використовується для ранньої діагностики гострих запальних реакцій, інфекцій, сепсису, ревматоїдного артриту, новоутворень. Також використовується, як маркер "цитокінового шторму" під час лікування коронавірусу (також хворих на COVID-19).

Цитокіновий шторм - надлишкове утворення цитокінів, яке може призвести до запалення легень, а також  до летального випадку, в разі важкого перебігу хвороби.

 

УЗД легень в Медичному центрі Biotek

Пройти УЗИ легких в Медицинском центре BiotekУльтразвукове дослідження легень - це повністю безпечний і високоефективний метод діагностики легенів. Дослідження дозволяє виявити зміни, характерні для вірусної пневмонії (включаючи COVID-19) та інших захворювань.

УЗД доступніше, ніж комп'ютерна томографія і більш безпечне, ніж рентгенографія - на відміну від інших досліджень, УЗД не несе променевого навантаження і може проводитися навіть дітям або вагітним жінкам.

Якщо є тривожні симптоми, які вказують на патологічний процес в легенях, для початку призначають саме УЗД, так як даний метод найбільш безпечний для організму.

 

В медичному центрі  Biotek можна пройти тестування на виявлення антигену до COVID-19 (SARS-CoV-2)


Тест є "аналогом" ПЛР тесту, грунтується на технології імунохроматографії для виявлення антигену SARS-CoV-2 в зразках виділень з дихальних шляхів людини.

  • Найдоступніший метод тестування;
  • Короткий час тестування (15-20хв);
  • Не потрібно додаткового обладнання;
  • Внесений до реєстру МОЗ України.

За результатами тесту можна встановити наявність антигену SARS-CoV-2. Цей антиген зазвичай проявляється в зразках з носоглотки і носа, взятих у пацієнтів, у яких є підозри на COVID-19, протягом перших семи днів з моменту появи симптомів.

Використання тесту дозволяє отримати надійні результати лабораторного рівня за 15 хв!

 

Уважаемые пациенты!


Рады Вам сообщить про открытие нового филиала лаборатории Biotek в г. Подгородное.

Мы находимся по адресу:

Днепропетровская обл.,
г. Подгородное,
ул. Шоссейная 88-А,
"Терапия+"

Приём ведётся:

Вторник с 08-00 до 12-00;
Четверг с 08-00 до 12-00.


Подробнее по тел.: 097 366 54 24, 0800 33 22 03.


 

В Медицинском центре Biotek можно пройти тестирование на COVID-19.

Исследование проводится иммуноферментным (ИФА), а также иммунохроматографическим методами и определяет наличие антител к вирусу SARS-Cov-2, провоцирующему развитие COVID-19.


УСЛОВИЯ СДАЧИ АНАЛИЗА:

Материал для исследований: Для проведения тестирования ИФА делается забор крови из вены. Для проведения экспресс тестирования делается забор крови из пальца.

Метод исследования: Иммуноферментный анализ (ИФА).

Забор крови: Пн-Пт - с 08-00 до 12-00;

Сб. (в филиале на пр. Пушкина 77-д) - с 09-00 до 11-00.

Сб. (в филиале г. Синельниково) - с 08-00 до 10-00.

Выдача результатов на следующий день после сдачи анализа.

Если анализ сдан в субботу - выдача результатов во вторник с 09-00 утра.


Экспресс тестирование на определение антител IgG и IgM - это иммунохроматографический анализ для качественного определения антител IgG и IgM к вирусу SARS-CoV-2 в образцах сыворотки или плазмы крови человека. Наличие антител класса IgM, что организ борется с болезнью в данный момент.  Наличие антител IgG означает, что есть иммунитет приобретенный после перенесенной болезни.

Исследование на определение количества антител класса IgM к вирусу SARS-Cov-2 означает протекание активной фазы болезни. Иммуноглобулины М образуются в организме на 5-7 день после инфицирования. ИФА-тестирование позволяет с высокой точностью определить, есть ли вирус в организме в данный момент.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 5