Пацієнтам
МЕНЮ
Експрес тест COVID-19 (SARS-CoV-2) антиген

Цена: 570.00
370.00
Экономия: 200.00 грн.

Коронавірус відомий як SARS-CoV-2 - це новий коронавірус β-типу, є одноланцюговим РНК-вірусом, який може викликати респіраторні інфекції у людини. Основним осередком розвитку інфекції SARS-CoV-2 є нижні дихальні шляхи. Таке протікання захворювання частіше зустрічається у людей похилого віку. До загальних ознак зараження SARS-CoV-2 належать респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. У більш важких випадках інфекція може викликати пневмонію, гострий респіраторний синдром, ниркову недостатність і навіть призвести до летального результату. SARS-CoV-2 дуже заразний і в основному передається контактним, крапельним і повітряно-крапельним шляхом.

Експрес-тест на виявлення антигену COVID-19 (SARS-CoV-2) - це імунохроматографічний аналіз методом «бічного потоку», призначений для швидкого і якісного виявлення антигену гострого респіраторного синдрому коронавіруса (SARS-CoV-2) у зразках з носоглотки (НГ) і носа (Н), взятих у пацієнтів, в яких є підозри на COVID-19, протягом перших семи днів з моменту появи симптомів.

За результатами тесту визначається наявність антигену SARS-CoV-2. Цей антиген зазвичай виявляється в зразках з верхніх дихальних шляхів під час гострої фази захворювання.

Матеріал для досліджень: Для проведення тестування робиться забір зразків виділень з дихальних шляхів.

Метод дослідження: Імунохроматографічний аналіз.

Підготовка до аналізу: За 30 хвилин до взяття мазків з ротоглотки (зіву) не вживати їжу, не пити рідину, не чистити зуби, не полоскати рот/горло, не жувати жувальну гумку і не курити.

За дві години до взяття мазків з носа не застосовувати краплі або спреї для носа, не промивати ніс. Перед взяттям мазка, при наявності рясних виділень з носа, необхідно очистити носові ходи - сильним видихом видалити слиз з носа (висякатися).

Готовність результатів протягом 20 хвилин! В результаті дослідження визначається наявність антигену SARS-CoV-2.

Позитивні результати свідчать про наявність вірусних антигенів, але для визначення статусу інфекції необхідний клінічний аналіз із залученням анамнезу пацієнта та іншої діагностичної інформації.

Важливо! Виявлений антиген може бути не єдиною причиною захворювання. Будь-який позитивний результат повинен комплексно оцінюватися лікарями на підставі клінічних характеристик і симптомів, а також із залученням інших методів діагностики.

Негативні результати не виключають зараження SARS-CoV-2 і не можуть використовуватися як єдина підстава для скасування лікування або іншої терапії.

Негативний результат може бути у випадках:

1) Рівень антитіл до SARS-CoV-2 знаходиться нижче межі виявлення тесту.

2) Варіації в вірусних генах можуть викликати зміни в детерминантах антигенів.

Важливо! Якщо отримано негативний результат, але симптоми зберігаються, слід застосувати інші методи діагностики.

Аналіз результатів:

Чутливість: 85,29%

Специфічність: 98,63%